Doświadczenia, wykłady, quiz i prezentacje…

W ramach Dnia Nauki w Koperniku zapraszamy Was do domowego laboratoriom. Rzućcie okiem na prezentacje – zawsze warto dowiedzieć się czegoś ciekawego o Mikołaju i jego odkryciach. Zapraszamy też do udział w wykładach online, przygotowanych przez wykładowców Uniwersytetu Śląskiego. Szukamy też szkolnego Omnibusa!

Domowe eksperymentowanie

W domu można przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Wystarczą: rodzynki, woda, ocet, mąka ziemniaczana i inne produktu, które znajdziecie w kuchni. Zobaczcie jakie domowe doświadczenia z biologii, chemii i fizyki przeprowadzili uczniowie naszego liceum.


Doświadczenia – fizyka


Prezentacje


Szkolny omnibus

Czy jest wśród nas uczeń Kopernika, który wie prawie wszystko? Zapraszamy do rozwiązania quizu wiedzy wszelakiej! Znajdziecie go tutaj.
Uwaga! Quiz będzie aktywny tylko w godz. 8.30 – 10.00.