IX Konkurs GEOMATI rozstrzygnięty!

W dniu 29 marca 2023 r. w naszej szkole odbyła się IX edycja Zagłębiowskiego Konkursu Matematyczno – Geograficznego „GEOMATI”. Patronat nad konkursem objęli:  Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski oraz Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk.

GEOMATI to drużynowy konkurs popularyzujący praktyczne wykorzystanie umiejętności matematycznych i geograficznych, skierowany do uczniów starszych klas szkół podstawowych. Czytaj dalej IX Konkurs GEOMATI rozstrzygnięty!

Finał VIII edycji GEOMATI!!!

W dniu 26 października 2021 roku odbyła się w naszej szkole VIII edycja Zagłębiowskiego Konkursu Matematyczno – Geograficznego „GEOMATI” pod patronatem Starosty Powiatu Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego oraz Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Czytaj dalej Finał VIII edycji GEOMATI!!!

GeoMati 2021 – konkurs odwołany

Z przykrością informujemy, że z przyczyn organizacyjnych i w związku z sytuacją epidemiczną tegoroczna edycja konkursu matematyczno-geograficznego „GeoMati” zostaje odwołana. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym konkursem oraz jesteśmy pewni, że w przyszłym roku szkolnym spotkamy się, jak zwykle, w wyjątkowej auli Kopernika.

Konkurs GeoMati 2018

I LO im. Mikołaja Kopernika serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną do wzięcia udziału w VI edycji Zagłębiowskiego Konkursu Matematyczno – Geograficznego. 

Nagrodą główną, dla zwycięskiej drużyny, jest wyjazd do Brukseli na zaproszenie Jadwigi Wiśniewskiej – Posła do Parlamentu Europejskiego. Czytaj dalej Konkurs GeoMati 2018