Awans siatkarzy i MVP

Trener Paweł Dorecki i spółka już w pierwszym dniu Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodzików wywalczyli awans do 1/2 finału.
W sesji popołudniowej będzinianie pokonali NTS Trójka Nakło 2:0 (25:23, 25:21). Na pochwałę zasługuje przede wszystkim zwycięstwo w pierwszej partii, w której rywale wygrywali już 15:8.

A najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący, Rafał Mróz – uczeń klasy 1S1.

Gratulujemy!

Czytaj dalej „Awans siatkarzy i MVP”

MVP!

Uczeń klasy sportowej 1S1 – Adam Mróz otrzymał statuetkę
dla najlepszego zawodnika meczu z UKS Korona Olesno. Będzinianie wygrali pewnie 2:0.

Gratulujemy!

SUKCES RECYTATORSKI

Uczennica klasy II e, Julia Gajda, niezwykle ekspresyjną interpretacją wiersza Zbigniewa Herberta, zajęła I miejsce w konkursie recytatorskim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

IX Turniej Debat Historycznych IPN Katowice

W Turnieju regionalnym 12 marca uczestniczyło 12 drużyn z województwa śląskiego. Szkolna drużyna debat oksfordzkich wzięła udział w eliminacjach.
Tezy wymagały dużej wiedzy o Wojciechu Korfantym jako zapomnianym Ojcu Niepodległości, gospodarczych przyczynach upadku PRL czy o celu obchodzenia rocznicy odzyskania niepodległości w dniu 11 listopada. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu weszliśmy do finału regionalnego.
23 kwietnia będziemy walczyć z trzema drużynami z Dąbrowy Górniczej. Czytaj dalej „IX Turniej Debat Historycznych IPN Katowice”

Sukces naszych siatkarzy!

W dniach 28-29.12 2023 uczestniczyliśmy w turnieju młodzików
w Bielsku-Białej. Rozegraliśmy 5 meczy wygrywając 3 a w dwóch ponieśliśmy porażki po tie-breku. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce wśród 8 zespołów . Nagrodę dla najlepszego rozgrywającego otrzymał Eryk Nowakowski.
Trener mgr Paweł Dorecki.
Gratulacje dla naszych siatkarzy z klasy sportowo-fizjoterapeutycznej 1s1!

Czytaj dalej „Sukces naszych siatkarzy!”

Wielkość czcionki