MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU

Podczas rozgrywanych w Arenie Będzin Mistrzostwach Polski w Kickboxingu uczennica klasy 2s Maja Michalik zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w formule „Kickboxing pointfighting junior”.
Gratulacje!!!

IX DZIEŃ AKADEMICKI

Już po raz 9 środowisko akademickie otworzyło przed uczniami ILO drzwi do wiedzy.
W tegorocznej edycji Dnia Akademickiego wzięło udział 7 uczelni: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska Wydział Inżynierii Materiałowej – Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Akademia WSB – WSB University, Akademia Humanitas, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach.

Czytaj dalej „IX DZIEŃ AKADEMICKI”

Awans siatkarzy i MVP

Trener Paweł Dorecki i spółka już w pierwszym dniu Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodzików wywalczyli awans do 1/2 finału.
W sesji popołudniowej będzinianie pokonali NTS Trójka Nakło 2:0 (25:23, 25:21). Na pochwałę zasługuje przede wszystkim zwycięstwo w pierwszej partii, w której rywale wygrywali już 15:8.

A najlepszym zawodnikiem meczu został przyjmujący, Rafał Mróz – uczeń klasy 1S1.

Gratulujemy!

Czytaj dalej „Awans siatkarzy i MVP”

Żonkilem w raka

5 kwietnia uczniowie Kopernika uczestniczyli w happeningu żonkilowym zorganizowanym przez Fundację „Pro salute”, podczas którego zbierane były datki na rzecz hospicjum domowego fundacji. Happening rozpoczął się pod Domem Kultury w Będzinie. Nie zabrakło występu naszych uczniów Dominiki Walczyńskiej i Wiktora Strzemińskiego, którzy swoim śpiewem oczarowali wszystkich obecnych.
Czytaj dalej „Żonkilem w raka”

Dzień Otwarty

Zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty w Koperniku.
Już 13 kwietnia Drzwi Otwarte.
Zapraszamy ósmoklasistów z rodzicami.
Poznajmy się.

 

FESTIWAL PASJI I ROZWOJU OSOBISTEGO

3 kwietnia uczniowie klas 1a, 1b1 i 1b2 uczestniczyli w inspirującym wydarzeniu Festiwalu Pasji i Rozwoju Osobistego – Pełna Moc Możliwości. Impreza organizowana przez Akademia WSB – WSB University odbyła się w Będzin Arena z udziałem prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Prelegentami byli Jacek Walkiewicz, Tomasz Sobania, którzy motywowali nas do podejmowania różnych wyzwań. Bawiliśmy się przy muzyce Mezo. Wracamy pełni inspiracji i wiary we własne marzenia.
Czytaj dalej „FESTIWAL PASJI I ROZWOJU OSOBISTEGO”

Wesołych Świąt!!!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim wiosennego optymizmu, rodzinnego spokoju oraz pięknych chwil spędzonych z bliskimi przy świątecznym stole.

Wielkość czcionki