Wojciech Pisarczyk

Cześć! Mam na imię Wojtek. Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Będzinie. Od zawsze kochałem język angielski i dzięki niemu odkryłem swoją pasję do języków obcych. W liceum nadarzyła się okazja, żebym mógł uczyć się dwóch kolejnych: francuskiego i niemieckiego.

Było to dosyć nietypowe, gdyż byłem jedynym takim uczniem w całej szkole, uczęszczającym na więcej niż dwa języki obce. Jestem wdzięczny szkole, że zrobiła dla mnie ten wyjątek. Planuję wykorzystać nabyte umiejętności i zostać tłumaczem, a może nawet kiedyś otworzyć swoje własne biuro tłumaczeń.
W szkole brałem też udział w zajęciach kółka teatralnego, na których wiele się nauczyłem, a przy okazji świetnie bawiłem. Pomogły one polepszyć moją wyobraźnię oraz dopracować dykcję.