Piękne są nasze barwy ojczyste – wyniki IX edycji

Konkurs fotograficzny honorowym patronatem objęli Poseł na Sejm RP – Pan Rafał Adamczyk, Starosta Będziński – Pan Sebastian Szaleniec i Prezydent Miasta Będzina – Pan Łukasz Komoniewski. W tym roku konkurs cieszył się wyjątkowo dużym zainteresowaniem – wpłynęło 168 prac.

Komisja konkursowa w składzie artysta plastyk, przedstawiciel Rady Rodziców, przedstawiciel Samorządu Szkolnego oraz grona pedagogicznego po burzliwej dyskusji wyłoniła zwycięskie prace. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym. Już dzisiaj zapraszamy do udziału za rok w jubileuszowej X edycji.

Poniżej zamieszczamy nagrodzone prace. W związku z sytuacją epidemiologiczną nagrody zostaną do końca kwietnia dostarczone do przedszkoli i szkół laureatów konkursu.

Prezentacja laureatów i nagrodzonych prac