III miejsce i wyróżnienie dla I LO!

20.03.2018 r. miała miejsce uroczysta gala I Powiatowego Konkursu dla Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych Danuta Siedzikówna-Inka – ktoś taki jak ja? Honorowym patronatem objęli konkurs Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel i Starosta Będziński Arkadiusz Watoła.W konkursie wzięli udział uczniowie utalentowani literacko i plastycznie. W kategorii: praca plastyczna wyróżnienie zdobyła uczennica klasy I b – Kasandra Pucek. W kategorii: praca literacka na trzecim miejscu uplasowała się uczennica klasy III c – Laura Majka, która już po raz kolejny dowiodła, że ma wyjątkowo lekkie pióro.
Cel konkursu – upowszechnianie wiedzy o Patronce ZSTU w Będzinie został osiągnięty. Uzyskano jednak więcej – młodzi ludzie nie tylko doceniają wartość postawy patriotycznej w obliczu zagrożenia, wiedzą także, czym może być ciche bohaterstwo dnia codziennego.