Stomatologia czy transplantologia?

7 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładach i warsztatach prowadzonych przez studentów Śląskiego.
Uniwersytetu Medycznego. Szycie czy próby naprawiania zębów były dużą atrakcją dla przyszłych adeptów sztuki lekarskiej. Zajęcia te realizowane były w ramach projektu „Wsparcie Procesu Sprawiedliwej Transformacji poprzez Promocję Edukacji Wyższej”.

Wielkość czcionki