Po raz czwarty biorą uczniowie Kopernika w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. W ubiegłym roku nasza drużyna zajęła 4 miejsce w okręgu. W zeszły piątek uczniowie przystąpili do pisania etapu szkolnego testu wiedzy o Austrii.



