Dzień Otwarty, czyli Kopernikalia „Koper zawsze świeży”

Środa, 22 marca, drugi dzień wiosny. „ Ciągle pada, asfalt ulic jest dziś śliski jak grzbiet ryby, mokre niebo się opuszcza coraz niżej…” a rzeka gimnazjalistów wlewa się do auli naszej szkoły i powoli wypełnia całą przestrzeń. Tak w skrócie zapamiętamy ten dzień. Kopernik jest dobry na niepogodę, udowodnili to gimnazjaliści. Dzień otwarty był dla nich okazją do pierwszej „przymiarki” nowej szkoły.

Poznali ją od kuchni, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach warsztatowych oraz spotkaniach z uczniami i nauczycielami. Konkursy, quizy, gry strategiczne, sesje zdjęciowe, taniec w rytmie cha-cha i mecz siatkówki zapewniły wszystkim dużą dawkę pozytywnej energii. Nie zapomnieliśmy również o słodkim i witaminowym co nieco.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i przypominamy, Kopernik czeka na Was na auli. Do zobaczenia we wrześniu!