Wycieczka do Energylandii

Kopernik. Szkoła dobrych pomysłuff!

Dzień pustej klasy wystartował już w czwartek 17 czerwca.
Pętle, wzniesienia i adrenalina…energia potencjalna, kinetyczna, siła odśrodkowa, tarcie.

Edukacja w terenie, nauka przez działanie, doświadczenie, wiedza praktyczna oraz rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręcznościowej i orientacji w przestrzeni, a także integracja uczniów z różnych klas (w wyjeździe uczestniczyły klasy 1B, 1S i 2B) to złożenia wycieczki do Energylandii w Zatorze. Energylandia to największy w Polsce Park Rozrywki, przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Cały kompleks usytuowany jest na przestrzeni 26 hektarów. Znajduje się w nim wiele różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Każdy zatem znalazł tam coś dla siebie. Kolorowe karuzele, roller – coastery, auta, kolejki czy zjeżdżalnie, to tylko niektóre z atrakcji. Uczestnicy w doskonałych humorach spędzali czas, a siły regenerowali odwiedzając punkty gastronomiczne usytuowane na terenie Energylandii. Wspaniała zabawa, moc przeżyć, ekstremalna rozrywka i uśmiechy na twarzach, takie skojarzenia mają uczniowie po wycieczce. Wyjazd spełnił ich oczekiwania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jeszcze muszą tam pojechać.