Nowy Rok nowy sukces!

Laura Ulicka i Miłosz Mogielski zdobyli 2 miejsce w kategorii duety w 27 edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika.


Warto podkreślić, że to jeden z największych kolędowych przeglądów w Europie, a zarazem jeden z największych amatorskich festiwali muzycznych w kraju, w którym talenty muzyczne uczestników ocenia profesjonalne jury. W tym roku w jego skład wchodzili: prof. dr hab. Urszula Kryger – Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi dr hab. Teresa Krasowska, prof. AM – Instytutu Muzyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, dr hab. Ewa Biegas, prof. AM – Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, dr hab. ks. Paweł Sobierajski, prof. AM – Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Gratulujemy sukcesu!