XXXII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Politechniki Śląskiej

7 marca uczniowie naszej szkoły zmagali się z zadaniami i problemami chemicznymi przygotowanymi przez pracowników Wydziału Chemicznego. W konkursie brali udział pasjonaci chemii z 39 szkół z 7 województw. Cieszymy się, że w tej grupie znaleźli się uczniowie Kopernika i życzymy im powodzenia.

Wielkość czcionki