W wyniku tegorocznego głosowania został wybrany nowy Samorząd Uczniowski w składzie:
- Mateusz Banaś – przewodniczący
- Paweł Karaś – wice przewodniczący
- Jagoda Borek – pełnomocnik ds promocji szkoły
- Nikola Płatos – pełnomocnik ds projektowych
Serdecznie gratulujemy!








