Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
LP | NAZWISKO | IMIĘ | TERMIN |
1 | ADAMCZYK | ANNA | PONIEDZIAŁEK 15.00 – 16.00 |
2 | ANTOSIK | MONIKA | PIĄTEK 6.55 – 7.40 (CO 2 TYG) |
3 | BAUC | BARTŁOMIEJ | ŚRODA 7.30 – 8.30 (CO 2 TYG) |
4 | BĄKIEWICZ | DARIA | PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK 7.10 – 7.40 |
5 | BIAŁORUDZKA | MAGDALENA | CZWARTEK 7.30 – 8.30 |
6 | BOROŃ | ILONA | PONIEDZIAŁEK 7.30 – 8.30 |
7 | BRODA | AGNIESZKA | ŚRODA 7.25 – 8.25 |
8 | CEMBRZYŃSKA | DOROTA | PONIEDZIAŁEK 14.40 – 15.40 |
9 | CIEPLIŃSKA | KINGA | CZWARTEK 7.30 – 8.30 |
10 | DORECKI | PAWEŁ | PONIEDZIAŁEK 8.40 – 9.10 (ARENA BĘDZIN) |
11 | GÓRKA | ALINA | PONIEDZIAŁEK 7.10 – 7.40 CZWARTEK 7.10 – 7.40 |
12 | GREGORCZYK | ILONA | PIĄTEK 14.40 – 15.40 (CO 2 TYG) |
13 | HAŁAT | TOMASZ | CZWARTEK 17.30 – 18.30 |
14 | JASIAK | KATARZYNA | PIĄTEK 6.40 – 7.40 (CO 2 TYG) |
15 | JURCZYK | KRZYSZTOF | PONIEDZIAŁEK 7.10 – 7.40 ŚRODA 14.55 – 15.25 (CO 2 TYG) |
16 | KANTOR | MARCIN | CZWARTEK 14.40 – 15.40 |
17 | KAWIAK | IWONA | CZWARTEK 7.30 – 8.30 |
18 | KRĘCIWILK | ROBERT | ŚRODA 14.40 – 15.10 |
19 | KUŁAS | KAROLINA | PONIEDZIAŁEK 15.30 – 16.00 ŚRODA 15.30 – 16.00 |
20 | KWARTA | KINGA | WTOREK 7.10 – 7.40 CZWARTEK 7.10 – 7.40 (CO 2 TYG) |
21 | LATOS | KATARZYNA | CZWARTEK 14.40 – 15.40 |
22 | LUBKIEWICZ | MONIKA | WTOREK 14.40 – 15.10 CZWARTEK 14.40 – 15.10 |
23 | MAJCHRZAK | DARIUSZ | PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 |
24 | MAJERANOWSKA | ANNA | WTOREK 15.30 – 16.00 ŚRODA 14.40 – 15.10 |
25 | MARCHEWKA | EWA | PIĄTEK 7.25 – 8.25 |
26 | MARCINIAK | AGNIESZKA | ŚRODA 14.30 – 15.30 |
27 | MŁYNARSKA-DĄBEK | EWA | WTOREK 7.30 – 8.30 |
28 | MORAWSKA-NAGŁY | BOŻENA | PONIEDZIAŁEK 14.40 – 15.40 |
29 | NAZIEMIEC – KOMPERDA | SYLWIA | ŚRODA 15.30 – 16.00 CZWARTEK 15.40 – 16.10 |
30 | NOWAKOWSKA | SYLWIA | CZWARTEK 9.15 – 9.45 |
31 | OTKO | ELŻBIETA | CZWARTEK 14.30 – 15.30 |
32 | PAWLIK-NURCZYŃSKA | DOROTA | PONIEDZIAŁEK 7.30 – 8.30 |
33 | PIASKOWSKA – GRELA | MARZENA | ŚRODA 7.30 – 8.30 |
34 | PNIAKOWSKA-SYSKA | MONIKA | PONIEDZIAŁEK 15.30 -16.00 CZWARTEK 14.45 – 15.15 (CO 2 TYG) |
35 | ROGUZ | BŁAŻEJ | CZWARTEK 7.30 – 8.30 |
36 | RUDNICKI | PRZEMYSŁAW | PONIEDZIAŁEK 7.10 – 7.40 ŚRODA 8.00 – 8.30 |
37 | RUDZIŃSKA | MARZENNA | PONIEDZIAŁEK 7.10 – 7.40 ŚRODA 8.00 – 8.30 |
38 | SEWERYN | RENATA | CZWARTEK 7.15 – 8.15 (CO 2 TYG) |
39 | STACHERA | KATARZYNA | CZWARTEK 14.45 – 15.30 |
40 | STANEK | ARLETA | CZWARTEK 8.00 – 8.30 (CO 2 TYG) |
41 | STARCZEWSKI | JAKUB | CZWARTEK 8.15 – 9.15 |
42 | SUSZYŃSKA | DOROTA | WTOREK 14.40 – 15.10 |
43 | SZCZĘŚNIAK | JUSTYNA | CZWARTEK 8.00 – 8.30 |
44 | SZCZĘŚNIAK | MATEUSZ | ŚRODA 12.15 – 12.45 |
45 | SZEWCZYK | GRAŻYNA | CZWARTEK 7.30 – 8.30 |
46 | ŚNIOCH | MARCIN | ŚRODA 14.30 – 15.30 |
47 | WALOTEK | TERESA | PONIEDZIAŁEK 14.40 – 15.40 |
48 | WOŹNIAK | DOMINIKA | ŚRODA 14.40 – 15.50 |
49 | WÓJCIK | BARBARA | WTOREK 8.20 – 9.20 |
50 | WYDERKA | ELŻBIETA | PIĄTEK 7.10 – 8.10 (CO 2 TYG) |
51 | ZIELIŃSKA | ANETA | WTOREK 7.30-8.30 |