Triumfujemy w siatkówce plażowej!!!

We wtorek, 29.05.2015 r. odbyła się licealiada w siatkówkę plażową chłopców oraz dziewcząt. Po raz kolejny udowodniliśmy, że w powiecie nie mamy sobie równych w tej dyscyplinie. W kategorii chłopców z naszej szkoły wystąpiły dwie pary. Dawid Żłobecki grał u boku Michała Zająca, a Patryk Rajfura wystąpił w parze z Marcinem Bielą. Obie pary zajęły kolejno I i II miejsce. Premiowane awansem na szczebel rejonowy były dwie najlepsze pary, jednak w myśl regulaminu rozgrywek awansować może tylko jedna para z jednej szkoły, dlatego razem z Dawidem i Michałem do rejonów awansowała trzecia para zawodów.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła para Małgosia Duda z Wiktorią Kulińską, dziewczyny zażarcie walczyły o kolejne zwycięstwa w ciężkich i wyrównanych meczach.

Zwycięzcom gratulujemy!