Goście z Katowic

Będziński „Kopernik” ma w sobie wyjątkową magię. To właśnie tutaj można spotkać fantastycznych ludzi. I mowa tu nie tylko o wspaniałych uczniach, ale także o gościach, którzy przekraczają progi I LO. W środowe przedpołudnie odwiedziła nas młodzież z Zespołu Szkół Prywatnych w Katowicach. Uczniowie Ci okazali się osobami pełnymi pozytywnej energii, spragnionymi wiedzy i otwartymi na nowe doświadczenia. Nasi goście wzięli udział w organizowanych przez „Kopernika” warsztatach z edukacji regionalnej. Po ich zakończeniu zwiedzili liceum, a następnie wraz z nauczycielem z naszej szkoły jako przewodnikiem, udali się na spacer historyczny po Będzinie. Wizyta gości „Kopernika” zakończyła się pożegnaniem na peronie modernistycznego dworca kolejowego i obietnicą odwiedzin w przyszłości. Zapraszamy serdecznie ponownie 😊