8 powodów, dla których WARTO WYBRAĆ KOPERNIKA

Drogi gimnazjalisto!
Może o tym jeszcze nie wiesz ale kolejnym przystankiem na drodze Twojej edukacji będzie I LO im. M.Kopernika w Będzinie. Chcemy abyś wiedział, że trafiasz do szkoły wyjątkowej. Tylko u nas od wielu lat uczysz się, czego chcesz na poziomie, który Ci odpowiada!

1. Tutoring indywidualna opieka naukowa ze strony nauczyciela – tutora.
  2. Najlepsza szkoła Powiatu Będzińskiego w prestiżowym rankingu liceów miesięcznika “Perspektywy” w 2017 roku zajęliśmy 1 miejsce w powiecie.
  3. Szkoła sukcesów. Uczniowie Kopernika to finaliści i laureaci olimpiad przedmiotowych.
  4. Szkoła sportowców. Klasa sportowa pod patronatem MKS Będzin.
  5. Lektoratowy system nauczania języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski do wyboru. Różne poziomy nauczania w międzyklasowych grupach.
  6. Niezwykła atmosfera. Aula Kopernika ma wyjątkową atmosferę. To tu zawiązują się przyjaźnie, spotykamy się na koncertach, bawimy się na studniówce. Kopernik żyje 24/7.
  7. Nowoczesne i komfortowe warunki nauki. Dziennik elektroniczny. W każdej pracowni projektor oraz dostęp do internetu. Każdy uczeń ma własną szafkę.
  8. Tu najlepiej smakuje kawa!

Wybierz klasę dla siebie:
Klasa MATEMATYCZNA
Klasa GEOGRAFICZNA