Jeżeli Mikołaj to TYLKO z KOPERNIKIEM!

W dniu 07.12.2017 w naszym liceum gościliśmy gimnazjalistów. Brali oni udział w mikołajkowych warsztatach. W wielu pracowniach odbyły się zajęcia tematyczne: w geograficznej w trakcie „nauki” krytycznego myślenia królowała Szkoła Humanitarna (w ramach współpracy z Polską Akcją Humanitarną) oraz Jesienna Szkoła Przedsiębiorczości (ramach współpracy z Narodowym Bankiem Polskim), w matematycznej i informatycznej fascynującym quizom nie było końca a w chemicznej doświadczenia laboratoryjne opisywały otaczający świat.

Nasi goście odwiedzili także warsztaty z języka angielskiego i włoskiego a zainteresowania humanistyczne można było rozwinąć na zajęciach Koła Teatralnego TWARZE oraz na spotkaniu z ze światem współczesnym w aspekcie historycznym 😉
O perspektywach współpracy międzynarodowej (Hiszpania – Polska – Francja) głośno było na warsztatach Erasmus+
Po takiej dawce edukacji wszyscy chętnie odpoczywali na profesjonalnych warsztatach tworzenia ozdób bożonarodzeniowych.

Nad całościom na auli czuwał Mikołaj.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że poczuliście choć odrobinę naszej wspaniałej, niepowtarzalnej atmosfery oraz odkryliście magię szkolnej auli.

Zapraszamy do galerii zdjęć