Stypendia Powiatu Będzińskiego

28 listopada br. najzdolniejsi młodzi mieszkańcy naszego Powiatu zostali nagrodzeni za swoją pracę i wynikające z niej osiągnięcia. Rozdane zostały Stypendia Starosty Będzińskiego.
Uroczysta Gala, podczas której wręczone zostały te wyróżnienia, odbyła się w auli będzińskiego III LO im. C. K. Norwida. Gościł na niej Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel. Władze Powiatu reprezentowali członkowie Zarządu Powiatu ze Starostą Będzińskim Arkadiuszem Watołą na czele oraz Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Mateusz Drożdżowski.

Na Gali obecni byli też przedstawiciele miast i gmin wchodzących w skład Powiatu.
Pośród stypendystów znaleźli się najzdolniejsi uczniowie i absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie. Wyróżnienie to przyznawano w trzech kategoriach: w dziedzinie nauki, kultury i sztuki oraz sportu.

STUDENCI
w dziedzinie nauki:
1) Bartłomiej Góra
2) Klaudia Bujak
3) Klaudia Sibielak
4) Katarzyna Jasińska
w dziedzinie sportu:
1) Dominik Latos
2) Łukasz Ludwiszewski

UCZNIOWIE
w dziedzinie nauki:
1) Sebastian Krajewski
2) Jakub Swoboda
w dziedzinie sportu:
1) Anna Krzywda
2) Dawid Duda
3) Weronika Sobczyk
4) Kamil Szatniewski