Szanowni Absolwenci, drogie Koleżanki i Koledzy
Mija 50 lat od naszej matury. Pół wieku, szmat czasu, który w momencie kiedy kończyliśmy naukę w naszej szkole, był dla nas niewyobrażalny. A jednak jest to fakt, że 50 lat temu, uzyskaliśmy „świadectwo dojrzałości”, glejt, który zamykał pewien okres w życiu każdego z nas. Czytaj dalej „50 lat po maturze. Spotkanie abiturientów z roku 1976.”

