2A w Szczawnicy !!!

Pomimo wielu przeciwności i utrudnień w końcu udało nam sie pojechać na wyczekiwaną wycieczkę do Szczawnicy! Juz w pierwszym dniu nasza wychowawczyni Pani Edyta Szałabska-Buczek zorganizowała dla nas bardzo przyjemną i humorystyczną zabawę! Pracowaliśmy w czteroosobowych grupach, na każdej twarzy gościł uśmiech i satysfakcja po wygranej rundzie. Zrodziła się nawet piosenka o naszej wspaniałej klasie.
Kolejny dzień spędziliśmy na zdobywaniu szczytu Trzy Korony, pomimo kontuzji i zmęczenia udało nam się to!

Kolokwialnie mówiąc, uciorani w błocie (bo padało), ale w bardzo dobrych nastrojach podziwialiśmy widoki ze szczytu. Przyjemnie zmęczeni szybko zasnęliśmy, aby na drugi dzień wyruszyć do wąwozu Homole i ponownie uciorać się w błocie!  Po całonocnej burzy tereny były niemiłosiernie namoknięte, jednak widoki zrekompensowały wszystko. Zadowoleni wróciliśmy do Będzina! 

Lubimy takie wycieczki, pełne wrażeń.