II Edycja Zagłębiowskiego Konkursu GEOMATI

Dnia 10.04.2014 odbyła się w naszej szkole II Edycja Zagłębiowskiego Konkursu Wiedzy Geograficzno-Matematycznej GEOMATI. Honorowy patronat nad konkursem objął Wydział Nauk o Ziemi UŚ, Instytut Matematyki UŚ oraz PTG.
Udział w konkursie wzięło 16 drużyn z dziesięciu gimnazjów naszego regionu. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, pomiędzy którymi odbyły się wykłady Pani dr Jolanty Sobera na temat „Jak to działa – roboty” oraz Pana Prof. Jerzego Cabały „Górnictwo kiedyś i dziś”.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu : M. Dąbrowski , A. Jelonkiewicz
(opiekun: p. Kamila Bara)
II miejsce – Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu : P. Matys, M. Musiał
(opiekun: p. Kamila Bara)
III miejsce – Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Mierzęcicach : J. Badiura , M. Kukiela
(opiekun: p. Anna Łukasik)
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za bardzo dobre przygotowanie uczniów. Zapraszamy do udziału w III Edycji ZKWG-M „GEOMATI” w przyszłym roku szkolnym!

Więcej zdjęć w galerii