Oficjalne powitanie w Starostwie Będzińskim

Piątek (29.05) rozpoczął się wizytą w Starostwie Będzińskim i oficjalnym powitaniem przez nasze władze. Z naszymi gośćmi spotkał się Starosta Będziński pan Arkadiusz Watoła oraz naczelnik wydziału oświaty dr Jerzy Grad.
W trakcie spotkania mieliśmy okazję obejrzeć prezentacje dotyczące tematu naszego projektu. Przedstawiciele firmy TAURON i elektrowni Łagisza zaprezentowali najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zastosowane w największym tego typu na świecie bloku energetycznym w elektrowni Łagisza.

Nauczyciel chemii z naszego liceum Bożena Nagły omówiła wykorzystanie alternatywnych źródeł energii w naszym regionie.
Po tej sporej dawce naukowych informacji przeszliśmy do budynku szkoły gdzie mieliśmy okazję integrować się na zajęciach artystycznych. Efekty naszych działań można podziwiać na auli szkolnej.

To be continued…