Noworoczny Koncert Talentów 2021

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy  do wzięcia udziału w IX Noworocznym Koncercie Talentów, który odbędzie się 12 lutego 2021 roku. Zgłoszenia do koncertu należy przesłać do 06 lutego. Ze względu na czas pandemii, tegoroczny koncert odbędzie się na scenie wirtualnej. Koncert będzie można obejrzeć w formie filmu zamieszczonego na kanale YouTube liceum.

Wydarzenie nie ma charakteru konkursu, to doskonała okazja do zaprezentowania talentów młodych artystów. Ideą tegorocznego koncertu jest dzielenie się radością i optymizmem! 

Zachęcamy wszystkich młodych artystów, którzy chcą zaprezentować swój talent muzyczny, taneczny czy aktorski, do wzięcia udziału w koncercie.

Wirtualna scena  Kopernika czeka na Was!
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie