Inauguracja nowego roku szkolnego

1 września 2020 roku, w auli naszej szkoły, miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Ze względu na pandemię COVID-19 szkoła zadbała o zachowanie niezbędnych środków bezpieczeństwa mając na względzie zdrowie i dobro uczniów oraz pracowników liceum.

W uroczystości wzięli udział m.in. uczniowie klas pierwszych, którzy tym samym w murach będzińskiego „Kopernika” rozpoczęli swoją czteroletnią przygodę z nauką. Zebraną w szkolnej auli młodzież powitała Pani Dyrektor Wanda Zalejska. W części artystycznej wspaniałe zdolności wokalne zaprezentowali nasi uczniowie czyli Laura i Miłosz.

Drodzy Uczniowie, życzymy aby ten czas w Waszym życiu był wypełniony pozytywnymi doświadczeniami, wspaniałymi sukcesami, pięknymi przyjaźniami i wzruszającymi wspomnieniami.