„Piękne są nasze barwy ojczyste” – wyniki VIII edycji

Konkurs fotograficzny honorowym patronatem objął Starosta Będziński – Pan Sebastian Szaleniec  i Prezydent Miasta Będzina – Pan Łukasz Komoniewski. Mimo odwołania zajęć w przedszkolach i szkołach nie zrezygnowaliśmy z organizacji konkursu.

W tym jakże trudnym czasie znaleźli się jednak uczniowie, którzy nadesłali swoje prace. Komisja konkursowa  składająca się artysty plastyka, przedstawicieli grona pedagogicznego i samorządu szkolnego wyłoniła zwycięskie prace. Prezentujemy wyróżnione zdjęcia. Nagrody zostaną rozdane w późniejszym terminie, po odwołaniu stanu epidemii.

Kategoria – Szkoła Podstawowa – klasy VII – VIII

I miejsce – Paulina Rogacz – Szkoła Podstawowa nr 1 w Wojkowicach

„Małe jest piękne”

II miejsce – ex aequo

Gabriela Molenda  – Szkoła Podstawowa nr 1 w Wojkowicach

„Zwycięstwo”

Nicola Prostacka – Szkoła Podstawowa nr 1  w Wojkowicach

„Zaduma nad kwiatem”

Kategoria – Szkoła Podstawowa – klasy IV -VI

I miejsce –  Julia Szafran – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mierzęcicach

„Wiwat Polsko”