ŁĄCZY NAS PASJA CZYTANIA !

Od początku listopada do połowy grudnia w naszej szkole miała miejsce Akcja Promocji Czytelnictwa. Jej pomysłodawczyniami były uczennice klasy 2c: Emilia Chyt i Dominika Knapik. Pomagali im Zuzanna Bernacka oraz Julia Górnik (2c), a także Bartek Cieślik (2a). Nad realizacją projektu czuwał wychowawca klasy. Uczniowie wykonali niesamowitą pracę, z której efektów mogą być dumni. Podczas akcji zorganizowane zostały ankiety, bookcrossing oraz quizy czytelnicze. Wszystkie wymienione przedsięwzięcia cieszyły się zainteresowaniem młodzieży. Zwłaszcza wymiana książek, która miała miejsce od poniedziałku do piątku, podczas długich przerw, na auli. Przyciągnęła ona spore grono uczniów, którzy chętnie skorzystali z okazji do podzielenia się z innymi swoimi zbiorami. Ostatnią częścią projektu były quizy, których zwycięzcy otrzymają wkrótce nagrody w postaci książek. Laureatom konkursów gratulujemy! W Akcji Promocji Czytelnictwa organizatorki wspierały Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie oraz Wydawnictwo Fabryka Słów, które bezpłatnie, na to przedsięwzięcie, przekazały pakiety książek. Serdecznie dziękujemy. Łączy nas pasja czytania! Dziękujemy także gronu pedagogicznemu, które pomagało w akcji i było jej dobrym duchem.