Jesienny Piknik z Kopernikiem

Stowarzyszenie Absolwentów I LO im. M. Kopernika i Dyrekcja szkoły zapraszają na  „Jesienny Piknik z Kopernikiem”, który odbędzie się 22 września na terenie naszego Liceum. W tym dniu czeka na Was moc atrakcji zarówno dla ducha jak i dla ciała. Zapraszamy  min. na warsztaty z wizażu i De Coupag’u. Spróbowania swoich możliwości w Turnieju Scrabble’a  lub w kreatywnym tworzeniu CV jako mapy własnej osobowości. Łasuchy i miłośnicy Pani Magdy Gessler będą mogli sprawdzić swoje umiejętności kucharskie uczestnicząc w warsztatach kulinarnych przygotowanych przez naszą Panią z bufetu szkolnego. Fanów siatkówki i piłki nożnej  zapraszamy do obejrzenia meczu Siatkówki Klas Sportowych oraz Turnieju Piłki Nożnej Absolwentów i Uczniów. Całą imprezę uświetni występ zespołu THE HARPAGANS. Zapraszamy Was serdecznie wraz z rodziną i przyjaciółmi od godz. 9.00 – 13.00 już w tą sobotę. Zabierzcie ze sobą koniecznie dobry humor i pozytywną energię.