Nagrody Absolwentów – matura 1998

Minęło 20 lat od chwili, kiedy mury naszej szkoły opuścili absolwenci, którzy w bardzo szczególny sposób manifestują swój związek z naszym liceum. Od 2011 roku corocznie wyróżniają uczniów, dla których wiedza jest prawdziwą pasją, którzy sprawdzają się w rywalizacji w różnych konkursach, począwszy od szkolnych i powiatowych aż po międzynarodowe (Kangur, Lwiątko, Matematyka bez granic, Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH), współpracują z wyższymi uczelniami – AGH, Politechniką Śląską, Uniwersytetem  Śląskim, Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Nauki i Badań Interdyscyplinarnych, Fundacją Edu-Res. Biorą udział w warsztatach, rozwijając swoje umiejętności a także dzielą się wiedzą z innymi – sami tworzą, organizują i przeprowadzają warsztaty dla młodszych kolegów.

Tacy właśnie są Ci, którzy uzyskali nagrody w bieżącym roku szkolnym.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że zaszczytne wyróżnienia uzyskali:
Najlepszy Fizyk – Filip Kołomyjec, Krystian Jasionek, Paulina Gawor
Najlepszy Chemik – Julia Szafraniec, Magdalena Bednarczyk
Najlepszy Matematyk – Bartosz Frandofert, Bartosz Cieślik, Karolina Gajdzik
Najlepszy Humanista – Karolina Krzykawska

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy.

Z całego serca dziękujemy Fundatorom. Jest nam niezwykle miło, że pamiętacie o szkole i zechcieliście przyczynić się do wspierania młodych talentów.