Koper zawsze świeży – Kopernikalia 2018

Jeden z kwietniowych wtorków najlepiej można było spędzić w Koperniku. Tego dnia odbyły się w naszej szkole dni otwarte. Na przybyłych licznie gimnazjalistów (a doliczyliśmy się prawie 200 osób) czekało wiele atrakcji, wśród nich szeroka gama warsztatów: teatralnych, matematycznych, językowych, chemicznych…

Goście wzięli także udział w warsztatach Erasmus i dowiedzieli się wszystkiego o kolejnym realizowanym projekcie wymiany młodzieży Hiszpania – Polska – Francja.

Strzałem w dziesiątkę okazał się turniej rycerzy i strategiczne gry planszowe. Obok nich na auli można było znaleźć KOPER – LOTER i kawiarenkę językową. Mamy nadzieje, że ten czas był dla naszych gości czasem mile spędzonym, w wyjątkowej atmosferze. Pamiętajcie, Kopernik czeka na Was na auli. Do zobaczenia we wrześniu!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację dni otwartych.