Na niebiesko gramy!

10 kwietnia przedstawicielki naszego liceum – wolontariuszki uczestniczyły w niezwykle ciekawym i ważnym przedsięwzięciu zorganizowanym przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Będzinie (siedziba Siewierz) a dotyczącym działań na rzecz osób z autyzmem. Uczennice mogły wysłuchać wykładu „Zrozumieć ucznia z autyzmem” i wspólnie ze zgromadzonymi na widowni Miejsko -Gminnego Centrum Kultury w Siewierzu aktywnie uczestniczyć w koncercie profilaktycznym Pawła ”Biby” Binkiewicza. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy też wysłuchać (w piosence „Podatek od miłości”) uczennicę naszej szkoły Kingę Lazar. Podczas koncertu dziewczyny Kinga Lazar, Edyta Gęgotek, Julia Oziębło i Wiktoria Lorek w ramach wolontariatu pomagały zbierać datki na rzecz stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc w Siewierzu.