IV Koncert Talentów

W dniu 04.02.2016 o o godzinie 12.00 odbył się w naszej szkole Noworoczny Koncert Talentów. Już po raz czwarty uczniowie szkół gimnazjalnych z powiatu będzińskiego mogli podzielić się swoimi talentami ze społecznością Kopernika. Poziom występów był w tym roku niezwykle wysoki. Sandra Miarecka, Wiktoria Rozmus, Wiktoria Ćwik i Dominik Nowak zaprosili nas do swojego muzycznego świata, wykonując utwory popularnych artystów. Wiktoria Klebach ze swoim partnerem tanecznym przenieśli nas do krainy tańców latynoamerykańskich.

W pamięci odbiorców utkwi z pewnością utwór „Ściernisko” zagrany przez Wiktorię Sikorę na akordeonie.

A nasi uczniowie? … Nie obniżyli poziomu:).

Kasia Magdziarczyk z koleżankami, Paulina Biernacka, Natalia Malinowska to naprawdę cudowne głosy i osobowości sceniczne. Na koniec musimy wspomnieć o prawdziwych odkryciach tegorocznego koncertu – zespołach Kopra. To był dopiero prawdziwy czad!!! Dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do galerii