Drużynowy konkurs chemiczny

5 lutego uczennice klasy IIIc Małgorzata Łabuś i Julia Szafraniec wzięły udział w XXIII Regionalnym Konkursie Drużynowym z Chemii dla Szkół Ponadgimnazjalnych, który zorganizowany został przez Pracownię Chemii i Fizyki Pałacu Młodzieży w Katowicach. W konkursie wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy rozwiązywali testy nie tylko w Katowicach, ale też w Bielsku-Białej, Cieszynie, Częstochowie, Gliwicach i Rybniku. Cieszymy się, że wśród uczestników nie zabrakło przedstawicielek naszej szkoły.

 

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH W POWIECIE!

Uczennice naszej szkoły na podium Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej.

Mamy przyjemność poinformować, że  Karolina Skiba, uczennica klasy IIc oraz Katarzyna Mazurska, uczennica klasy IIa zajęły następująco I oraz III miejsce w Powiatowym  Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy  Obcojęzycznej w kategorii szkół średnich w języku angielskim. Czytaj dalej NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH W POWIECIE!

Pchła Szachrajka

Grupa teatralna Twarze w naszej szkole zakończyła sezon teatralny w roku 2018 spektaklem dla dzieci Pchła Szachrajka. Aktorzy: Paulina Czerwińska, Karolina Krzykawska, Kinga Lazar, Edyta Gęgotek, Alicja Galeja, Michał Kałuża, Małgorzata Sączewska, Kacper Lassota, Mateusz Pawłowski zachwycili swą grą przedszkolaków, którzy znani są jako niezwykle wybredna publiczność. Czytaj dalej Pchła Szachrajka