Wyniki matur

Wyniki tegorocznych matur zostaną ogłoszone przez CKE w czwartek, 4 lipca. Po odbiór świadectw maturalnych zapraszamy od godz. 12.00 w dniu 4 lipca 2019 r.

Nagrody Absolwentów Kopernika rocznik 1998

Już po raz dziewiąty w tym roku szkolnym przyznano nagrody dla najlepszych przyrodników i matematyków.
Fundatorami są Absolwenci Kopernika rocznik 1998. Pragną Oni wspierać tych

Książki dla dzieci

W listopadzie i grudniu 2018 roku, w naszej szkole, odbyła się akcja bookcrossingu. Wielu z was przynosiło książki i mogło je wymienić na inne pozycje. Część z nich nie znalazła nowego właściciela. Dlatego nasze uczennice: Dominika Knapik i Emilia Chyt z klasy IIc postanowiły podarować je jednemu z domów dziecka. W dniu 17 czerwca odwiedziły one Dom Dziecka w Sarnowie i przekazały książki dla tamtejszych dzieci. Zachęcamy do brania udziału w każdym rodzaju akcji charytatywnych. Pamiętajcie, warto pomagać!

KOPERNIK POMAGA!

Kiedy inni myślami są już na wakacjach, nasi uczniowie nie zapominają o zwierzakach, które niezależnie od pory roku potrzebują naszej pomocy. W związku z tym uczeń klasy IIc – Patryk Płaza zorganizował w naszej szkole zbiórkę karmy dla zwierząt. Dzięki tej akcji do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu trafiło kilkadziesiąt kilogramów karmy dla psów i kotów. Dziękujemy. I pamiętajcie: WARTO POMAGAĆ!