Wojciech Pisarczyk

Cześć! Mam na imię Wojtek. Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Będzinie. Od zawsze kochałem język angielski i dzięki niemu odkryłem swoją pasję do języków obcych. W liceum nadarzyła się okazja, żebym mógł uczyć się dwóch kolejnych: francuskiego i niemieckiego.

Czytaj dalej Wojciech Pisarczyk

Wiktoria Sikora

Nazywam się Wiktoria Sikora. Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Będzinie, do którego uczęszczałam w latach 2018-2021. Wybrałam klasę matematyczną, ponieważ planowałam podjęcie studiów na Politechnice Śląskiej. Moją pasją jest muzyka. W 2021 roku uzyskałam dyplom I stopnia Szkoły Muzycznej im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej. 

Czytaj dalej Wiktoria Sikora

Oliwia Dziedzic

Nazywam się Oliwia Dziedzic. W 2018 rozpoczęłam przygodę z Kopernikiem na profilu biologicznym. Szkoła dała mi możliwość rozwinięcia swoich pasji oraz zainteresowań- to tutaj mogłam na wszelaki sposób spełniać się.  Moją pasją jest taniec, kocham zwierzęta, w wolnych chwilach natomiast jestem strażakiem ochotnikiem.

Czytaj dalej Oliwia Dziedzic

Jakub Piśkiewicz

Od zawsze uwielbiałem nowe technologie, a w szczególności komputery. Moje zainteresowanie programowaniem ma swój początek w momencie, gdy dostałem zamówienie na stronę internetowa od mojej znajomej. Obecnie pomagam w developmencie różnych projektów open-source takich jak edytor tekstu Visual Studio Code firmy Microsoft.

Czytaj dalej Jakub Piśkiewicz

Dominika Knapik

Dominika Knapik uczęszczała w latach 2017-2020 do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. W życie szkoły angażowała się już od pierwszej klasy. Była pomysłodawczynią oraz organizatorką akcji promocji czytelnictwa poprzez organizację Bookcrossingu oraz spotkania autorskiego z pisarką Magdaleną Walą.

Czytaj dalej Dominika Knapik

Mateusz Kopczyński

Nazywam się Mateusz Kopczyński i w latach 2017-2020 uczyłem się w  I LO w Będzinie na profilu biologiczno-chemicznym. W tym czasie zainteresowałem się psychiatrią, filozofią oraz neurobiologią i zdecydowałem, że z tą pierwszą chciałbym związać swoją przyszłość, do czego pierwszym krokiem jest dostanie się na studia medyczne.

Czytaj dalej Mateusz Kopczyński