Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Kolejny raz pokolenie Gens copernici zakończyło rok szkolny 2015/2016. Uroczystość zaszczycili swą obecnością: Poseł na Sejm RP Waldemar Andzel, Wicestarosta powiatu będzińskiego Emil Bystrowski, przedstawiciel biura Senatora RP Arkadiusza Grabowskiego - Pani Ewa Fendrych, Naczelnik Wydziału Edukacji w Będzinie Pan Roman Goczoł oraz inni zaproszeni goście. Możemy pochwalić się dużą ilością uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce - 93 uczniów ze średnią powyżej 4,75 - tym 43 uczniów z klas pierwszych i 50 z klas drugich.

Mamy w grupie naukowych geniuszy lidera - Milenę Korusiewicz, uczennicę klasy drugiej, której średnia ocen to 5,67. Uroczystość zakończył występ artystów szkolnych. Jesteśmy dumni ze wszystkich  osiągnięć naszych uczniów.

Zdjęcia w galerii