Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Dzień Akademicki – oferta specjalna!

Specjalnie dla uczniów klas matematycznych odbyły się zajęcia z programowania robotów!

To świetne połączenie „zabawy” klockami LEGO MINDSTORMS z nauką przedmiotów ścisłych. Zajęcia przeprowadzili studenci z Koła Naukowego działającego przy Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych.

Dzięki stałej współpracy z Uniwersytetem Śląskim w przyszłym roku szkolnym lekcje robotyki odbędą się na Uniwersytecie!

 Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy!