Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2015/16

Co dalej matrurzysto? Studia, eurowolontariat, praca...

18 stycznia 2016 roku rozpoczął się cykl zajęć dla maturzystów dotyczących orientacji zawodowej. Pan Mariusz Dyduch z Wydziału Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Będzinie przedstawił młodzieży zasadę działania biura Eurodesk oraz możliwości pomocy w aplikowaniu na studia za granicą czy eurowolontariatu. Z kolei pani Monika Kapuścik – Pacek z Powiatowego Urzędu Pracy zapoznała uczniów z tendencjami na lokalnym rynku pracy i możliwościami uzyskania różnych form dofinansowania proponowanych przez urząd.

Młodzież bogatsza o tę wiedzę będzie mogła jeszcze lepiej zaplanować swoją ścieżkę kariery.