Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Rok szkolny 2014/15

Drodzy gimnazjaliści!

Informujemy, że zaproponowany przez nas w systemie elektronicznym podział klas nie jest ostateczny. Na bieżąco monitorujemy Wasze wybory rozszerzeń i dostosujemy profile klas do oczekiwań kandydatów.

W przypadku wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub telefoniczny (32 761 59 20) ze szkołą.