Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

Ten Rok Szkolny zakończył się wieloma sukcesami naszych uczniów w dziedzinie nauki, kultury i sportu. Wyjątkowymi gośćmi ,którzy zaszczycili nas swą obecnością byli: Przewodniczący Rady Powiatu – Pan Emil Bystrowski, Pan Prezydent Będzina Łukasz Komoniewski, przedstawiciel Politechniki Śląskiej Pan Krzysztof Kozieł, Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I LO im. M. Kopernika w Będzinie Pan Grzegorz Paszta . Dostojni goście wraz z dyrekcją szkoły uroczyście wręczali świadectwa z wyróżnieniem oraz stypendia ufundowane przez

Stowarzyszenie Absolwentów dla najzdolniejszych naukowców z grona naszych uczniów. Wyróżnień pod względem osiągnięć naukowych było bardzo dużo, ale tak jest tu zawsze, bowiem miarą dla naszych uczniów jest doskonalenie wiedzy.
„Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka” A. Einstein