Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Jedna klasa, wiele możliwości

Uczniowie klas I naszego liceum wybrali po 3 przedmioty, które realizować będą w zakresie rozszerzonym w klasie 2 i 3. Ponieważ wybór przedmiotów był indywidualną decyzją ucznia i nie zależał od klasy, uczniowie będą się uczyć wyłącznie w grupach międzyoddziałowych. Najwięcej uczniów wybrało fizykę, biologię i chemię, choć zdarzyły się dość niecodzienne wybory, jak matematyka z WOS czy historia z informatyką.

 

Jak wybierali uczniowie?

Spójrzcie na wykresy, które świetnie ilustrują różnorodność wyborów, jakich dokonali nasi uczniowie. W klasie matematycznej (1a) kilkoro z nich postanowiło uczyć się historii w zakresie rozszerzonym z kolei w klasie humanistycznej (1d) znaleźli się uczniowie, którzy wybrali matematykę lub fizykę.