Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Niech żyje bal!

Tradycji stało się za dość. 100 dni przed maturą młodzież I LO fantastycznie bawiła w magicznie udekorowanej szkolnej auli. Szaleństwo zimowo - gorącej sobotniej nocy trwało do białego rana, pozostawiając niezapomniane wspomnienia. Takie chwile zdarzają się tylko w Koperniku. Tymczasem, z naładowanymi akumulatorami, pora z entuzjazmem wrócić do nauki i zacząć poważnie myśleć o przygodzie zaczynającej się wraz z początkiem maja:).

Zdjęcia w galerii.