Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Zajęcia dodatkowe

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Termin
Antosik Monika Konsultacje dla kl. 2d czwartek 14.00 (co dwa tygodnie)
Bąkiewicz Daria Zajęcia dla maturzystów wtorek 1 lekcja, środa 4 lekcja
Boroń Ilona Konsultacje maturalne poniedziałek 5 lekcja, wtorek 4 lekcja
Broda Agnieszka Zajęcia dla maturzystów i wyrównawcze poniedziałek 0 lekcja
Cembrzyńska Dorota Konsultacje maturalne poniedziałek 5,6 lekcja, wtorek 5, 6 lekcja
Będkowska-Czapla Beata Konsultacje dla maturzystów piątek 13-16
Górka Alina Konsultacje dla maturzystów poniedziałek lekcja 0, wtorek lekcja 0
Górska-Dworak Agnieszka poniedziałek 8 lekcja (co dwa tygodnie) Termin
Guzek Dominika    
Katarzyńska Natalia    
Kawiak Iwona Zajęcia dla maturzystów śrola 0 lekcja
Kempiński Paweł Koło biblijno - religijne piąlek 1 lekcja
Kosteczka Urszula Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego piątek 8 lekcja
Kręciwilk Robert Zajęcia dodatkowe z WF 8 lekcja 2 razy w miesiącu
Kwarta Kinga Zajęcia dodatkowe z biologii środa 7 lekcja (co 2 tygodnie)
Latos Katarzyna Zajęcia dla maturzystów czwartek 0 lekcja, wtorek 8 lekcja
Machowski Marian zajęcia dla maturzystów z historii i konsultacje dla pozostałych uczniów poniedziałki nieparzyste od 14.40 do 16.10), poniedziałki parzyste od 14.40 do 15.25
Majeranowska Anna Konsultacje i kółko środa 0 lekcja
Marciniak Agnieszka Konsultacje wtorel 6 lekcja, piątek 5, 6 lekcja
Młynarska-Dąbek Ewa Konsultacje poniedziałek 8 lekcja
Morawska-Nagły Bożena Konsultacje z chemii wtorek, środa, piątek - lekcja 0
Naziemiec-Komperda Sylwia Kółko religijne piątek 0 lekcja
Otko Elżbieta Konsultacje z geografii czwartek 7 lekcja
Pawlik-Nurczyńska Dorota Zajęcia dodatkowe z matematyki poniedziałek 0 lekcja, czwartek 7 lekcja
Roguz Błażej    
Rudnicki Przemysław Zajęcia dodatkowe z WF środa 14.40-16.00
Rudzińska Marzenna Konsultacje poniedziałek 8 lekcja
Stopa Ewa Zajęcia dodatkowe z chemii Termin
Szałabska-Buczek Edyta Zajęcia dla maturzystów, zajęcia wyrównawcze poniedziałek 6 lekcja
Szczęśniak Mateusz Zajęcia dodatkowe - gry sportowe 2 razy w miesiącu
Szewczyk Grażyna Konsultacje maturalne, Koło debat oksfordzkich parzyste czwartki 13.50-15.30, nieparzyste środy 13.50-15.30
Urbańczyk Witold    
Wójcik Barbara Wyjazdy sportowe na narty, rowery, łyżwy. Przygotowanie grupy do zaw. p. koszykowej wtorek
Zielińska Aneta Zajęcia dodatkowe z biologii czwartek co 2 tydzień 7,8 lekcja, środa 0 lekcja