Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Pierwszy rok projektu już za nami

W dniach 16-20 września 2015 w Chantonnay we Francji odbyło się spotkanie podsumowujące pierwszy rok współpracy pomiędzy naszym liceum a liceami Galileo Galilei z Puertolanno i Georges Clemenceau w Chantonnay w ramach projektu Erasmus + .
Na spotkaniu ustalono harmonogram działań na rok 2015/2016. Opracowano programy kolejnych wizyt - grupy francuskiej w Polsce (03-09.10.2015) oraz grupy polskiej w Hiszpanii (styczeń 2016). Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, było okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń.