Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

SUKCES ma twarz FILIPA!

Filip Kołomyjec zakwalifikował się do udziału w pilotażowym programie tutorskim dla najzdolniejszych uczniów w naszym województwie. Projekt jest realizowany przez Uniwersytet Śląski (fizyka) oraz Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (ŚMCEBI).
Projekt obejmuje przede wszystkim:

  • opiekę tutorską pracownika naukowo-dydaktycznego ŚMCEBI, którego zainteresowania badawcze są zbieżne z zainteresowaniami i zdolnościami ucznia,
  • prowadzenie projektu naukowego pod opieką tutora,
  • możliwość udziału w wykładach na kierunku informatyka stosowana,
  • zajęcia warsztatowe,
  • obóz naukowy.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że udział w projekcie dostarczy niezapomnianych wrażeń i będzie inspiracją do dalszego rozwoju naukowego.