Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Góra strony
facebook

Rok 2017 - rokiem obchodów 115 lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie

Wycieczka do Wrocławia

Dnia 22 listopada 2017 r. klasa 1b pojechała na jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Zwiedziliśmy Sky Tower, na której mogliśmy dostrzec piękna panoramę Wrocławia z 49-go piętra. Byliśmy również w Afrykanarium, w którym przekonaliśmy się na własne oczy ile jest na świecie przeróżnych gatunków zwierząt. Następnie  pojechaliśmy na Jarmark Bożonarodzeniowy. Widok ozdób świątecznych i dekoracje rynku wprawił nas w  świąteczny nastrój.
Cała klasa świetnie się bawiła i wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń.