Mikołaj z Kopernikiem

07. 12. 2017 zapraszamy na kreatywny cykl zajęć edukacyjnych „Mikołaj z Kopernikiem”

grupy zorganizowane: 9.00. – 11.00; 11.30. – 13.30

indywidualni uczestnicy warsztatów będą dołączani do grup zorganizowanych

Proponujemy:

• Warsztaty biologiczne, chemiczne, matematyczne, teatralne i …..wiele  innych, bardzo ciekawych.
  • Słów kilka w obcych językach.
  • Erasmus +, czyli informacja o wymianie młodzieżowej do Francjii Hiszpanii.
  • …..i inne mikołajowe niespodzianki.

Informację dotyczącą uczestnictwa grupy zorganizowanej prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub faksem pod numer 32/7615920 w terminie do dnia 01.12.2017r.

Jeżeli w szkole uczniowie są zainteresowani warsztatami w innym terminie - jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – prosimy o uzgodnienie telefoniczne.