Piotr Kantor - olimpijczyk z Rio gościem Kopernika

W poniedziałek Nasze Liceum odwiedził Piotr Kantor - siatkarz plażowy, olimpijczyk z Rio, wielokrotny medalista imprez międzynarodowych. Na spotkaniu z uczniami opowiedział i pokazał jak wygląda życie sportowca wyczynowego wskazał wady i zalety takiego trybu życia. Na zakończenie Piotr poprowadził trening siatkarski z uczniami, nie zabrakło również okazji do wspólnego zdjęcia oraz autografów. Dziękujemy bardzo Piotrowi za wizytę i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.