Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Po raz kolejny w murach I LO im. M. Kopernika w Będzinie zakończyliśmy rok szkolny. Uroczystość zaszczycili swą obecnością: Starosta Będziński pan Arkadiusz Watoła, Naczelnik Wydziału Oświaty i Rozwoju Społecznego pani Renata Zmarzlińska-Kulik oraz inni zaproszeni goście.
Możemy pochwalić się dużą ilością uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce - 42 uczniów ze średnią powyżej 4,75 - tym 19 uczniów z klas pierwszych i 23 z klas drugich.

Mamy w grupie naukowych geniuszy lidera - Filipa Kołomyjca, ucznia klasy drugiej, którego średnia ocen to 5,78.

Na zakończenie obejrzeliśmy występy szkolnych artystów.

Jesteśmy dumni ze wszystkich osiągnięć naszych uczniów.